LPG Cellu M6 Alliance – kompānijas LPG Systems revolūcija!

Pirmie rezultāti jau pēc 3-šās procedūras:

  • 71% sieviešu atzīmē ādas kvalitātes uzlabošanos
  • vidukļa apkārtmēra samazināšanās par 3.4 см
  • 67% sieviešu atzīmē celulīta pazīmju samazināšanos

Endermoloģijas® procedūras ar vienīgo Baltijas valstīs aparātu LPG Cellu M6®  Alliance – tauku nogulumu samazināšana, celulīta izlīdzināšana un ādas tonusa uzlabošana vienlaicīgi!

Endermoloģija® – viena no populārākajām procedūrām skaistumkopšanas salonos. Šī efektīvā un tajā pašā laikā relaksējošā procedūra ļauj vienlaikus risināt vairākās estētiskās problēmas: ārstēt celulītu, mazināt tauku nogulumus, kā arī uzlabot ādas tonusu.

Jauns LPG Cellu M6 Alliance – LPG kompānijas revolūcija

Iepriekš, vismodernākajos LPG aparātos speciālistam bija nepieciešams izvēlēties programmu, radot dilemmu: figūras modelēšana, celulīta mazināšana, ādas tonusa uzlabošana, vai atjaunošana, tad ar jauno LPG Cellu M6 Alliance vienlaikus notiek visas trīs darbības.

Iespaidīgie rezultāti jau pēc 3-šās procedūras:

  • 71% sieviešu atzīmē ādas kvalitātes uzlabošanos
  • vidukļa apkārtmēra samazināšanās par 3.4 см
  • 67% sieviešu atzīmē celulīta pazīmju samazināšanos

Aparāta manipulai ir principiāli jauna konstrukcija, kas aizsargāta ar jauno LPG patentu. Tagad manipulā ir tikai viens rullītis, nevis divi, kā tas bija līdz šim. Vienlaicīgi ar rullīti strādā kustīga lapiņa, kas nodrošina manuālās masāžas sajūtas.

Jauns patentēts ādas identifikācijas sensors Alliance Skin Identity Sensor ļauj precīzi adaptēt stimulācijas līmeni un optimizēt procedūras intensitāti atkarībā no ādas kvalitātes.