RĪGA, BRUŅINIEKU IELA 21

Back to the top

Tauku dedzināšana

Ar jauno patentēto manipulu Alliance iespējams mērķtiecīgi dedzināt taukus problemātiskās zonās, kas nepadodas diētām un fiziskiem vingrinājumiem (rokas, mugura, vēders, viduklis, gurni u.c.), precīzi piemērojoties katra ādas tipa vajadzībām.

Endermologie® ir vienīgā dabiskas neinvazīvas un neagresīvas ādas mehāniskas stimulācijas metode, kas aktivizē procesus šūnās.

Līdzsvaru starp tauku uzkrāšanos un dedzināšanu saglabā dabisks process šūnās, kuras sauc par adipocītiem. Laika gaitā šo šūnu aktivitāte palēninās, un rezultātā paātrinās tauku uzkrāšanās process, sašaurinās asinsvadi un limfvadi.

Endermologie® risinājums

Ar jauno patentēto manipulu Alliance endermologie® tehnoloģija ļauj mērķtiecīgi dedzināt taukus zonās, kur tas visvairāk vajadzīgs (rokas, mugura, vēders, viduklis, gurni u.c.), precīzi piemērojoties katra ādas tipa vajadzībām.

Jau vienas procedūras laikā endermologie® tehnoloģija nodrošina novājēšanas šūnu (adipocītu) stimulāciju un aktivizē dabisku tauku dedzināšanu zonās, kas grūti padodas fiziskiem vingrinājumiem un diētām (+70%*). Turklāt manipulas mehāniskā iedarbība nostiprina ādu, piešķirot tai tvirtumu un tonusu.

Jaunais Alliance sensors pielāgo stimulāciju konkrētajam ādas tipam, nodrošinot optimāli intensīvu un saudzīgu iedarbību uz ādu.

ĀRĒJA STIMULĀCIJA IEKŠĒJAI IEDARBĪBAI

Jaunā patentētā LPG® manipula sastāv no veltnīša un motorizēta spārna, kas ievietoti aspirācijas kamerā. To iedarbībā notiek dziļa audu stimulācija un mobilizācija vairāku fizioloģisko procesu uzsākšanai vienlaikus.

Jau pēc trīs procedūrām augums kļūst slaidāks, bet tauki pazūd tieši tur, kur tas vajadzīgs (– 3,4 cm viduklī*)!

LPG

Jau pēc trīs procedūrām augums kļūst slaidāks, bet tauki pazūd tieši tur, kur tas vajadzīgs
(– 3,4 cm viduklī*)!

LPG

LPG® ENDERMOWEAR
Endermoloģiskais kostīms – PATENTĒTA TEHNOLOĢIJA

LPG® endermowear ir ekskluzīvs aksesuārs, kas ļauj veikt dziļu masāžu un optimāli aptvert audus endermologie® procedūru laikā.
Viegls un elpojošs – šis individuālais kostīms nodrošina intensīvāku iedarbību un garantē komfortu procedūras laikā.

Endermowear