RĪGA, BRUŅINIEKU IELA 21

Back to the top

Ādas tonizēšana

Patentētā LPG® lift manipula rada intensīvas un patīkamas mikropulsācijas uz ādas virsmas.

endermologie® ir vienīgā dabiskas neinvazīvas un neagresīvas ādas mehāniskas stimulācijas metode, kas aktivizē procesus šūnās.

Fibroblasti ir ādas arhitekti. Tie veido dermas pamatmateriālu, kas ādu padara blīvu, mīkstu un starojošu, izmantojot kolagēnu blīvumam, elastīnu tvirtumam un hialuronskābi apjomam un mitrināšanai. Tomēr jau 25 gadu vecumā, pat ja ievēro veselīgu dzīvesveidu, šūnu aktivitāte palēninās un parādās pirmās novecošanas pazīmes.

Sejas āda zaudē tvirtumu, deguna-mutes rievas (smaida grumbas) kļūst dziļākas, bet plakstiņu āda nokarājas. Āda pamazām izstiepjas un kļūst ļengana.

Endermologie® risinājums

Patentētā LPG® lift manipula rada intensīvas un patīkamas mikropulsācijas uz ādas virsmas. Šī ādas masāža dabiski atjauno ādas matricas galveno elementu – kolagēna, elastīna (+46%*) un hialuronskābes (+80%*) – sintēzi, lai sasniegtu ātru un noturīgu liftinga efektu.

ĀRĒJA STIMULĀCIJA IEKŠĒJAI IEDARBĪBAI
Tiek rosināta ādas matricas galveno elementu – kolagēna, elastīna (+46%*) un hialuronskābes (+80%*) – sintēze, lai sasniegtu ātru un noturīgu liftinga efektu.
*Pēc Humbert P. et al. Clinical Interventions in Aging pētījuma rezultātiem (Klīniskās iedarbības, kas ietekmē novecošanās procesus), 2015. g.: 10, 1–17.

Āda kļūst veselāka, tvirtāka (+70%*) elastīgāka. Pamazām āda atgūst tonusu, nostiprinās sejas ovāls.

LPG

*Humbert study

Āda kļūst veselāka, tvirtāka (+70%*) elastīgāka. Pamazām āda atgūst tonusu, nostiprinās sejas ovāls.

LPG

*Humbert study

Komplekts Face endermologie® procedūrai sastāv no individuālajiem spārniņiem Lift 20 (sejas, kakla, krūšu un dekoltē zonas kopšanai) un Lift 10 (ādai ap acīm, lūpām un roku ādai). Tā ir garantija, ka procedūras noritēs higiēniski.

rebond-trousse